Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Revelio.cz

Odhalte nové možnosti!
Vítejte! Jsme rádi, že jste k nám zavítali z dalekých končin a vyslechli tak tiché volaní kouzelnické krve proudící ve Vašich žilách! V naší hře můžete vstoupit přímo do světa plného čar a magie, který Vás již očekává s otevřenou náručí. Máte možnost vcítit se do Vámi vytvořené postavy studenta dychtivě vyčkávajícího na dopis, díky kterému mu bude umožněno studovat v Bradavicích. Tam se budete moct seznámit s ostatními studenty i profesorským sborem včetně osobností Vám už jistě známým; včetně chlapce, který přežil, Harryho Pottera!

Na novém, avšak rychle se rozvíjejícím projektu Vás očekává přátelský kolektiv hráčů s podobnými zájmy právě těm Vašim. Jestli rádi píšete, tvoříte, využíváte svoji fantazii a vytváříte si nové kontakty, jste na správném místě. Zkušení hráči textových RPG Vás rádi zasvětí do tajemna a krásna této formy zábavy a trávení volného času, pokusí se Vás zabavit a odreagovat v době, kdy to bude potřeba. Jediné, co je nutné pro vstup do hry, je zaregistrovat se - nuže, vrhněte se na to!

Registrace bude otevřena okolo července.

Revelio.cz je textová RPG hra na motivy Harryho Pottera. Můžete si zaregistrovat svoji herní postavu, která se stane studentem Bradavické školy čer a kouzel. Můžete v roli studenta docházet na hodiny, učit se kouzla a seznámit se s novými lidmi. Při svém studiu můžete být ve třídě vedle Harryho pottera, Hermiony Grangerové nebo Rona Weasleyho.

Škola čar a kouzel v Bradavicích, zkráceně Bradavice, je fiktivní škola v příbězích o Harrym Potterovi. Škola byla před více než tisíci lety založena čtyřmi největšími čarodějkami a čaroději té doby – Godrikem Nebelvírem, Helgou z Mrzimoru, Rowenou z Havraspáru a Salazarem Zmijozelem. Podle nich byly pojmenovány čtyři koleje – Nebelvír, Mrzimor, Havraspár a Zmijozel. Heslem školy je Draco dormiens nunquam titillandus – „Nikdy nelechtej spícího draka“. Existuje také hymna Bradavic. Škola je rozlehlá, stojí na skále nad jezerem někde ve Skotské vysočině. Mudlům se díky kouzlu jeví jako zřícenina a bojí se tam chodit. Studenti se do školy dostanou vlakem, který odjede 1. září z londýnského nádraží King's Cross vždy v jedenáct hodin z nástupiště 9 a 3/4.

Ve školním roce plníte úkoly, sbíráte známky a body do boje o školní pohár. Na Reveliu se nemusíte zabývat pouze studiem, mimo hodiny si můžete zahrát v jedné z mnoha chatovacích místností s ostatními studenty, popovídat si, probrat chov kluběnek nebo hrabáků a udělat si nové přátele.

Jednou za čas jsou ještě různé herní akce jako plesy, velikonoční hodování a mnoho dalšího. Jednou za čas je i akce, která se netýká textové hry, ale můžete na stránce hledat vločky, sbírat losy do loterie nebo jiné věci, záleží na momentální akci. Revelio se nezaměřuje jen a pouze na textovou hru, ale postupně se snaží nabízet i akce mimo herní chaty. A pokud zrovna nebudete na stránkách Revelia, můžete se připojit na náš discord a být v kontaktu s ostatními hráči i tam.

Celý projekt se snaží stavět na dobré komunitě a komunikaci. Jsme otevřeni novým nápadům, návrhům i připomínkám. Projekt se snažíme stále vylepšovat na základě odezvy hráčů, aby byl co nejpříjemnější pro všechny zaregistrované studnety i profesory. Pokud máte zájem účastnit se vývoje projektu, máte nějaké zkušenosti s textovými RPG hrami, neváhejte a pošlete přihlášku na profesorskou postavu, popřípadě na známou postavu, jako je Hagrid, Hermiona, záleží, které známé postavy jsou aktuálně volné.

Hra se zrovna nachází na přelomu roku 1993/1994. Studenti strávili prázdniny ve světě nebo na letní škole a další školní rok začal v březnu 2018. Na škole už studuje Harry Potter, Hermiona i Ron. Všechny jejich příběhy si můžete přečíst na Potterblogu, který vychází každý týden, popisuje události, které se staly Harrymu a na konci každého dílu je vždy otázka a hlasování co se pak dál stane. Tedy, každý může ovlivnit, jak se bude hra dál vyvíjet, jestli se Harry bude kamarádit s Malfoyem, nebo nebude, jestli se zapíše na famfrpál, záleží vždy na otázce v hlasování a každý může rozhodnout.

Přihlášení
Online (9)

Alexandre Salordi
Kolejní ředitel
Zaměstnanec
Steven Cavendish
Student Havraspáru
<-Člen famfrc týmu->
Havraspár
Jérome Aboville
Student Mrzimoru
<-Člen famfrc týmu->
Mrzimor
Rositta Wildhame
Studentka Mrzimoru
<-Asistent kapitána->
Mrzimor
Jason Smith
Prefekt Nebelvíru
<-Asistent kapitána->
Nebelvír
Adelle Martell
Studentka Nebelvíru
<-Hledač->
Nebelvír
Bryan Harrison
Student Nebelvíru
<-Roztleskávačka Nebelvíru->
Nebelvír
Danielle Tári-Faileon
Studentka Nebelvíru
<-Roztleskávačka Nebelvíru->
Nebelvír
Lucy Lurefoxová
Studentka Nebelvíru
<-Velmistr čokožabek->
Nebelvír