Matthew Davis - Revelio.cz
Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Revelio.cz

Odhalte nové možnosti!
Vítejte! Jsme rádi, že jste k nám zavítali z dalekých končin a vyslechli tak tiché volaní kouzelnické krve proudící ve Vašich žilách! V naší hře můžete vstoupit přímo do světa plného čar a magie, který Vás již očekává s otevřenou náručí. Máte možnost vcítit se do Vámi vytvořené postavy studenta dychtivě vyčkávajícího na dopis, díky kterému mu bude umožněno studovat v Bradavicích. Tam se budete moct seznámit s ostatními studenty i profesorským sborem včetně osobností Vám už jistě známým; včetně chlapce, který přežil, Harryho Pottera!

Na novém, avšak rychle se rozvíjejícím projektu Vás očekává přátelský kolektiv hráčů s podobnými zájmy právě těm Vašim. Jestli rádi píšete, tvoříte, využíváte svoji fantazii a vytváříte si nové kontakty, jste na správném místě. Zkušení hráči textových RPG Vás rádi zasvětí do tajemna a krásna této formy zábavy a trávení volného času, pokusí se Vás zabavit a odreagovat v době, kdy to bude potřeba. Jediné, co je nutné pro vstup do hry, je zaregistrovat se - nuže, vrhněte se na to!

Registrace je otevřena!

Revelio.cz je textová RPG hra na motivy Harryho Pottera. Můžete si zaregistrovat svoji herní postavu, která se stane studentem Bradavické školy čer a kouzel. Můžete v roli studenta docházet na hodiny, učit se kouzla a seznámit se s novými lidmi. Při svém studiu můžete být ve třídě vedle Harryho pottera, Hermiony Grangerové nebo Rona Weasleyho.

Škola čar a kouzel v Bradavicích, zkráceně Bradavice, je fiktivní škola v příbězích o Harrym Potterovi. Škola byla před více než tisíci lety založena čtyřmi největšími čarodějkami a čaroději té doby – Godrikem Nebelvírem, Helgou z Mrzimoru, Rowenou z Havraspáru a Salazarem Zmijozelem. Podle nich byly pojmenovány čtyři koleje – Nebelvír, Mrzimor, Havraspár a Zmijozel. Heslem školy je Draco dormiens nunquam titillandus – „Nikdy nelechtej spícího draka“. Existuje také hymna Bradavic. Škola je rozlehlá, stojí na skále nad jezerem někde ve Skotské vysočině. Mudlům se díky kouzlu jeví jako zřícenina a bojí se tam chodit. Studenti se do školy dostanou vlakem, který odjede 1. září z londýnského nádraží King's Cross vždy v jedenáct hodin z nástupiště 9 a 3/4.

Ve školním roce plníte úkoly, sbíráte známky a body do boje o školní pohár. Na Reveliu se nemusíte zabývat pouze studiem, mimo hodiny si můžete zahrát v jedné z mnoha chatovacích místností s ostatními studenty, popovídat si, probrat chov kluběnek nebo hrabáků a udělat si nové přátele.

Jednou za čas jsou ještě různé herní akce jako plesy, velikonoční hodování a mnoho dalšího. Jednou za čas je i akce, která se netýká textové hry, ale můžete na stránce hledat vločky, sbírat losy do loterie nebo jiné věci, záleží na momentální akci. Revelio se nezaměřuje jen a pouze na textovou hru, ale postupně se snaží nabízet i akce mimo herní chaty. A pokud zrovna nebudete na stránkách Revelia, můžete se připojit na náš discord a být v kontaktu s ostatními hráči i tam.

Celý projekt se snaží stavět na dobré komunitě a komunikaci. Jsme otevřeni novým nápadům, návrhům i připomínkám. Projekt se snažíme stále vylepšovat na základě odezvy hráčů, aby byl co nejpříjemnější pro všechny zaregistrované studnety i profesory. Pokud máte zájem účastnit se vývoje projektu, máte nějaké zkušenosti s textovými RPG hrami, neváhejte a pošlete přihlášku na profesorskou postavu, popřípadě na známou postavu, jako je Hagrid, Hermiona, záleží, které známé postavy jsou aktuálně volné.

Hra se zrovna nachází na přelomu roku 1993/1994. Studenti strávili prázdniny ve světě nebo na letní škole a další školní rok začal v březnu 2018. Na škole už studuje Harry Potter, Hermiona i Ron. Všechny jejich příběhy si můžete přečíst na Potterblogu, který vychází každý týden, popisuje události, které se staly Harrymu a na konci každého dílu je vždy otázka a hlasování co se pak dál stane. Tedy, každý může ovlivnit, jak se bude hra dál vyvíjet, jestli se Harry bude kamarádit s Malfoyem, nebo nebude, jestli se zapíše na famfrpál, záleží vždy na otázce v hlasování a každý může rozhodnout.

Přihlášení

Online (30)

Aislynn Kavanagh
Zástupkyně ředitele
Zrzavá všudybylka
Zaměstnanec
Cameron Donnovan
Kolejní ředitel
Zaměstnanec
Darius Sherman
Profesor
Zaměstnanec
Howard Beewar
Profesor
Zaměstnanec
Linnea Linderoth
Profesorka
Zaměstnanec
Rolanda Hooch
Famfrpálová dozorkyně
Zaměstnanec
Leslie Collins
Prefektka Havraspáru
Havraspár
Noah Daley
Student Havraspáru
<-Velmistr čokožabek->
Havraspár
Yvaine Raven-Saphirus
Studentka Havraspáru
<-ℛedaktor Sonoru->
Havraspár
Monte Delaney
Student Mrzimoru
Mrzimor
Adelle Martell
Prefektka Nebelvíru
<-Hledač->
Nebelvír
Bowen Forrester
Prefekt Nebelvíru
<-Hledač->
Nebelvír
Annabeth Prescott
Studentka Nebelvíru
Nebelvír
Bryan Harrison
Student Nebelvíru
<-Král plesu->
Nebelvír
Danielle Tári-Faileon
Studentka Nebelvíru
<-Roztleskávačka Nebelvíru->
Nebelvír
Fred Weasley
Student Nebelvíru
<-Roztleskávačka Nebelvíru->
Nebelvír
Ginny Weasleyová
Studentka Nebelvíru
Nebelvír
Luna Flower
Studentka Nebelvíru
Nebelvír
Michelle Harris
Studentka Nebelvíru
<-Velmistr čokožabek->
Nebelvír
Suzanne Deringottová
Prefektka Zmijozelu
<-ℛedaktor Sonoru->
Zmijozel
Daniel Avery
Student Zmijozelu
Zmijozel
Deina Cervantes
Studentka Zmijozelu
Zmijozel
Genevieve Garcia
Studentka Zmijozelu
Zmijozel
Richard Grey
Student Zmijozelu
<-Velmistr čokožabek->
Zmijozel
Alyss Smith
Nováček ♀
Nezařazen
Arcturus Fel
Nováček ♂
Nezařazen
Charlie Flourish
Nováček ♂
Nezařazen
Mia Smith
Nováček ♀
Nezařazen
Oscar Payton
Nováček ♂
Nezařazen
Helena z Havraspáru
Duch
Duch