Jeremius Immanuel Faust - Revelio.cz
Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Revelio.cz

Odhalte nové možnosti!
Vítejte! Jsme rádi, že jste k nám zavítali z dalekých končin a vyslechli tak tiché volaní kouzelnické krve proudící ve Vašich žilách! V naší hře můžete vstoupit přímo do světa plného čar a magie, který Vás již očekává s otevřenou náručí. Máte možnost vcítit se do Vámi vytvořené postavy studenta dychtivě vyčkávajícího na dopis, díky kterému mu bude umožněno studovat v Bradavicích. Tam se budete moct seznámit s ostatními studenty i profesorským sborem včetně osobností Vám už jistě známým; včetně chlapce, který přežil, Harryho Pottera!

Na novém, avšak rychle se rozvíjejícím projektu Vás očekává přátelský kolektiv hráčů s podobnými zájmy právě těm Vašim. Jestli rádi píšete, tvoříte, využíváte svoji fantazii a vytváříte si nové kontakty, jste na správném místě. Zkušení hráči textových RPG Vás rádi zasvětí do tajemna a krásna této formy zábavy a trávení volného času, pokusí se Vás zabavit a odreagovat v době, kdy to bude potřeba. Jediné, co je nutné pro vstup do hry, je zaregistrovat se - nuže, vrhněte se na to!

Registrace je otevřena!

Revelio.cz je textová RPG hra na motivy Harryho Pottera. Můžete si zaregistrovat svoji herní postavu, která se stane studentem Bradavické školy čer a kouzel. Můžete v roli studenta docházet na hodiny, učit se kouzla a seznámit se s novými lidmi. Při svém studiu můžete být ve třídě vedle Harryho pottera, Hermiony Grangerové nebo Rona Weasleyho.

Škola čar a kouzel v Bradavicích, zkráceně Bradavice, je fiktivní škola v příbězích o Harrym Potterovi. Škola byla před více než tisíci lety založena čtyřmi největšími čarodějkami a čaroději té doby – Godrikem Nebelvírem, Helgou z Mrzimoru, Rowenou z Havraspáru a Salazarem Zmijozelem. Podle nich byly pojmenovány čtyři koleje – Nebelvír, Mrzimor, Havraspár a Zmijozel. Heslem školy je Draco dormiens nunquam titillandus – „Nikdy nelechtej spícího draka“. Existuje také hymna Bradavic. Škola je rozlehlá, stojí na skále nad jezerem někde ve Skotské vysočině. Mudlům se díky kouzlu jeví jako zřícenina a bojí se tam chodit. Studenti se do školy dostanou vlakem, který odjede 1. září z londýnského nádraží King's Cross vždy v jedenáct hodin z nástupiště 9 a 3/4.

Ve školním roce plníte úkoly, sbíráte známky a body do boje o školní pohár. Na Reveliu se nemusíte zabývat pouze studiem, mimo hodiny si můžete zahrát v jedné z mnoha chatovacích místností s ostatními studenty, popovídat si, probrat chov kluběnek nebo hrabáků a udělat si nové přátele.

Jednou za čas jsou ještě různé herní akce jako plesy, velikonoční hodování a mnoho dalšího. Jednou za čas je i akce, která se netýká textové hry, ale můžete na stránce hledat vločky, sbírat losy do loterie nebo jiné věci, záleží na momentální akci. Revelio se nezaměřuje jen a pouze na textovou hru, ale postupně se snaží nabízet i akce mimo herní chaty. A pokud zrovna nebudete na stránkách Revelia, můžete se připojit na náš discord a být v kontaktu s ostatními hráči i tam.

Celý projekt se snaží stavět na dobré komunitě a komunikaci. Jsme otevřeni novým nápadům, návrhům i připomínkám. Projekt se snažíme stále vylepšovat na základě odezvy hráčů, aby byl co nejpříjemnější pro všechny zaregistrované studnety i profesory. Pokud máte zájem účastnit se vývoje projektu, máte nějaké zkušenosti s textovými RPG hrami, neváhejte a pošlete přihlášku na profesorskou postavu, popřípadě na známou postavu, jako je Hagrid, Hermiona, záleží, které známé postavy jsou aktuálně volné.

Hra se zrovna nachází na přelomu roku 1993/1994. Studenti strávili prázdniny ve světě nebo na letní škole a další školní rok začal v březnu 2018. Na škole už studuje Harry Potter, Hermiona i Ron. Všechny jejich příběhy si můžete přečíst na Potterblogu, který vychází každý týden, popisuje události, které se staly Harrymu a na konci každého dílu je vždy otázka a hlasování co se pak dál stane. Tedy, každý může ovlivnit, jak se bude hra dál vyvíjet, jestli se Harry bude kamarádit s Malfoyem, nebo nebude, jestli se zapíše na famfrpál, záleží vždy na otázce v hlasování a každý může rozhodnout.

Přihlášení