Anya Rachel Boroso - Revelio.cz
Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Revelio.cz

Odhalte nové možnosti!
Vítejte! Jsme rádi, že jste k nám zavítali z dalekých končin a vyslechli tak tiché volání kouzelnické krve proudící ve Vašich žilách! V naší hře můžete vstoupit přímo do světa plného čar a magie, který Vás již očekává s otevřenou náručí. Máte možnost vcítit se do Vámi vytvořené postavy studenta dychtivě vyčkávajícího na dopis, díky kterému mu bude umožněno studovat v Bradavicích. Tam se budete moct seznámit s ostatními studenty i profesorským sborem včetně osobností Vám už jistě známým!

Na našem projektu Vás očekává přátelský kolektiv hráčů s podobnými zájmy právě těm Vašim. Jestli rádi píšete, tvoříte, využíváte svoji fantazii a vytváříte si nové kontakty, jste na správném místě. Zkušení hráči textových RPG Vás rádi zasvětí do tajemna a krásna této formy zábavy a trávení volného času, pokusí se Vás zabavit a odreagovat v době, kdy to bude potřeba. Jediné, co je nutné pro vstup do hry, je zaregistrovat se - nuže, vrhněte se na to!

Registrace je otevřena!

Revelio.cz je textová RPG hra na motivy Harryho Pottera. Můžete si vytvořit svoji herní postavu, která se stane studentem Školy čar a kouzel v Bradavicích. V roli žáka Vám bude umožněno docházet na hodiny, učit se kouzla a seznámit se s novými lidmi.

Ve školním roce plníte úkoly, sbíráte známky a body do boje o školní pohár. Na Reveliu se ale nemusíte zabývat pouze studiem, mimo hodiny si můžete zahrát v jedné z mnoha chatovacích místností s ostatními studenty, popovídat si, probrat chov kluběnek nebo hrabáků a poznat nové přátele. Čas od času také zažijete formální zábavu v podobě plesů, pikniků, nebo jiných dobrodružství.

Celý projekt se snaží stavět na dobré komunitě a komunikaci. Jsme otevřeni novým nápadům, návrhům i připomínkám. Revelio se snažíme stále vylepšovat na základě odezvy hráčů, aby byl co nejpříjemnějším místem pro všechny zaregistrované studenty i profesory. Pokud máte zájem účastnit se vývoje, a navíc máte i nějaké zkušenosti s textovými RPG hrami, neváhejte a pošlete přihlášku na profesorskou postavu, popřípadě na známou postavu, které jsou ikonické z filmových a knižních reálií.

Online (18)

Antero Kien
Kolejní ředitel
<-Kolejní Havraspáru->
Zaměstnanec
Isabelle Kale-Arden
Profesorka
Vrchní závislák
Zaměstnanec
Callum Morrow
Absolvent
Vládce Času
Dospělák
Aithen Aetós
Studentka Havraspáru
Havraspár
Amber Easton
Studentka Havraspáru
Havraspár
Ambrose Kivelä
Student Havraspáru
Havraspár
Nicolás Moreno
Student Havraspáru
Havraspár
Nagari Emuraffa
Prefektka Mrzimoru
Vládce Času
Mrzimor
Rosé Park
Studentka Mrzimoru
Mrzimor
Scott Fraser
Student Mrzimoru
<-Parketový freestyler->
Mrzimor
Jamie Lockwood
Prefekt Nebelvíru
<-Velmistr čokožabek->
Nebelvír
Abigail Morrow
Studentka Nebelvíru
Nebelvír
Emily White
Studentka Nebelvíru
<-Velmistr čokožabek->
Nebelvír
Thomas Gibson
Student Nebelvíru
<-Roztleskávačka Nebelvíru->
Nebelvír
Yuki Jackson
Student Nebelvíru
<-Velmistr čokožabek->
Nebelvír
Mellisa Green
Studentka Zmijozelu
Zkušený mazák
Zmijozel
Railly Saviyer
Studentka Zmijozelu
Merlinův učeň
Zmijozel
Tyler Belton
Student Zmijozelu
<-Bradavický šampion->
Zmijozel