Dějová linka - Revelio.cz
Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Dějová linka

Harry Potter - chlapec, který přežil, oslavil své jedenácté narozeniny. Celý kouzelnický svět přežil jeho příchod. Stále se říká, že je jiný než ostatní kouzelnické děti v jeho věku. Jen málo lidí ho osobně vidělo, každý však ví, co se před pár lety v domě rodiny Potterových událo. Temná doba plná vražd, bojů a utrpení už pominula, přesto se stále ukrývá v paměti většiny z nás. Mnoho dobrých kouzelníků padlo v boji proti Tomu-koho-netřeba-jmenovat a za ty temné časy mnoho nových náhrobků přibylo, stejně tak jako epitafů na nich. Časy, které ukončilo rok staré dítě, které dnes disponuje jizvou ve tvaru blesku na čele...

V průběhu těchto časů se však Bradavice snaží i nadále vychovávat kouzelnické talenty ke svému povolání, připravovat kouzelnický svět na další hrozbu, která se dříve či později objeví. Vzdělává, vychovává, učí. V čele školy figuruje někdejší dlouholetá profesorka, Minerva McGonagall. Po její pravici stojí zástupkyně Charlotte Floyd, milovnice dějin a cestování. A po její levici stojí druhá zástupkyně, Aislynn D. Kavanagh, milovnice bylinek a hvězd. Kdesi okolo nich je možné i zahlédnout vrchol hlavy Filiuse Flitwicka, nejmenších z největšího programátorů, jak se žene za hromadou poníků, nahánějíc je tak do kabinetu druhého programátora. Terry Morco, ačkoliv dlouho nebyl vidět, stále zůstává korunován programátorem v důchodu. Při procházce bradavickými chodbami mohou studenti narazit například i nepříliš přívětivého školníka Filche s jeho věrnou kočkou - paní Norrisovou.

Mimoherní komentář: Hra se nachází v na přelomu téměř na začátku školního roku 1995/1996 - Harry Potter a jeho přátele jsou právě nastupují do pátého ročníku v Bradavicích. Některé knižní reálie, zůstávají zachované a čitateli tak známé. Další děj se však už nemusí (ale i může) přidržovat děje knih. O tom budete moct rozhodovat i Vy, naši budoucí hráči. Právě ve Vašich rukách budou jak Harryho rozhodnutí, tak osudy ostatních postav a společně s námi tak vytvoříte nový příběh!

Přihlášení
Online (12)

Olivia Craine
Profesorka
Zaměstnanec
Mackenzie Magpie
Prefektka Havraspáru
<-Člen famfrc týmu->
Havraspár
Archie Thiers
Student Havraspáru
<-Asistent kapitána->
Havraspár
Emily Grey
Studentka Havraspáru
<-Mistr výzev->
Havraspár
Rositta Wildhame
Prefektka Mrzimoru
<-Asistent kapitána->
Mrzimor
Clarie Green
Studentka Mrzimoru
<-Člen famfrc týmu->
Mrzimor
Gratchen Withall
Studentka Mrzimoru
Mrzimor
Bryan Harrison
Student Nebelvíru
<-Asistent kapitána->
Nebelvír
Danielle Tári-Faileon
Studentka Nebelvíru
<-Roztleskávačka Nebelvíru->
Nebelvír
Everly Pellar
Studentka Nebelvíru
Nebelvír
Lucy Lurefoxová
Studentka Nebelvíru
<-Velmistr čokožabek->
Nebelvír
Rhys Daniels
Student Nebelvíru
<-Lví srdce->
Nebelvír