Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Dějová linka

Harry Potter - chlapec, který přežil, oslavil své dvanácté narozeniny. Celý kouzelnický svět přežil jeho příchod. Stále se říká, že je jiný než ostatní kouzelnické děti v jeho věku. Jen málo lidí ho osobně vidělo, každý však ví, co se před pár lety v domě rodiny Potterových událo. Temná doba plná vražd, bojů a utrpení už pominula, přesto se stále ukrývá v paměti většiny z nás. Mnoho dobrých kouzelníků padlo v boji proti Tomu-koho-netřeba-jmenovat a za ty temné časy mnoho nových náhrobků přibylo, stejně tak jako epitafů na nich. Časy, které ukončilo rok staré dítě, které dnes disponuje jizvou ve tvaru blesku na čele...

V průběhu těchto časů se však Bradavice snaží i nadále vychovávat kouzelnické talenty ke svému povolání, připravovat kouzelnický svět na další hrozbu, která se dříve či později objeví. Vzdělává, vychovává, učí. V čele školy figuruje někdejší dlouholetý profesor kouzelných formulí a milovník poníků , Terry Morco - dnes už skoro 33-letý kouzelník. Po jeho pravici stojí profesor Malcolm, knírový fanatik. A po jeho druhé pravici stojí Carmen, milovnice jídla. Při procházce bradavickými chodbami mohou studenti narazit například i nnepříliš přívětivého školníka Filche s jeho věrnou kočkou - paní Norrisovou.

Mimoherní komentář: Hra se nachází v létě roku 1993 - o prázdninách před nástupem Harryho Pottera a jeho přátel do 3. ročníku v Bradavicích. Některé knižní reálie, zůstávají zachované a čitateli tak známé. Další děj se však už nemusí (ale i může) přidržovat děje knih. O tom budete moct rozhodovat i Vy, naši budoucí hráči. Právě ve Vašich rukách budou jak Harryho rozhodnutí, tak osudy ostatních postav a společně s námi tak vytvoříte nový příběh!