Dějová linka - Revelio.cz
Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Dějová linka

Harry Potter - chlapec, který přežil, oslavil své jedenácté narozeniny již několik let zpátky. Celý kouzelnický svět přežil jeho příchod. Stále se říká, že je jiný než ostatní kouzelnické děti v jeho věku. Jen málo lidí ho osobně vidělo, každý však ví, co se před pár lety v domě rodiny Potterových událo. Temná doba plná vražd, bojů a utrpení už pominula, přesto se stále ukrývá v paměti většiny z nás. Mnoho dobrých kouzelníků padlo v boji proti Tomu-koho-netřeba-jmenovat a za ty temné časy mnoho nových náhrobků přibylo, stejně tak jako epitafů na nich. Časy, které ukončilo rok staré dítě, jež dnes disponuje jizvou ve tvaru blesku na čele...

V průběhu těchto časů se však Bradavice snaží i nadále vychovávat kouzelnické talenty ke svému povolání, připravovat kouzelnický svět na další hrozbu, která se dříve či později objeví. Vzdělává, vychovává, učí. V čele školy figuruje profesorka Charlotte Floyd, milovnice dějin a cestování. Po její levici stojí zástupkyně Verity Y. Cracknell, pro většinu velká neznámá. Po pravici se zase může opřít o druhého zástupce - Luciana Cartera, milovníka všech zvířátek Kdesi okolo nich je možné zahlédnout i vrchol hlavy Filiuse Flitwicka, nejmenších z největšího programátorů, jak se žene za hromadou poníků, nahánějíc je tak do kabinetu druhého programátora. Terry Morco, ačkoliv dlouho nebyl vidět, stále zůstává korunován programátorem v důchodu. Při procházce bradavickými chodbami mohou studenti narazit například i nepříliš přívětivého školníka Filche s jeho věrnou kočkou - paní Norrisovou.

Mimoherní komentář: Hra se nachází v létě 1996/1997 - Harry Potter a jeho přátelé právě opustili Bradavice a užívají si slunečných dní. Některé knižní reálie zůstávají zachované a čitateli tak známé. Další děj se však už nemusí (ale i může) přidržovat děje knih. O tom budete moct rozhodovat i Vy, naši budoucí hráči. Právě ve Vašich rukách budou jak Harryho rozhodnutí, tak osudy ostatních postav a společně s námi tak vytvoříte nový příběh!