Dějová linka - Revelio.cz
Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Dějová linka


Harry Potter - chlapec, který přežil - ušel velmi dlouhou cestu. Celý kouzelnický svět přežil jeho příchod - temná doba plná vražd, bojů a utrpení spojená s návratem Pána zla již pominula. Nedávné události se však nesmazatelně vryly do paměti většiny z nás. Mezi statečnými, kteří padli v boji proti lordu Voldemortovi, byl i Harry Potter. Společně s jeho životem vyhasla nejen hrozba samotného Temného pána, ale i jeho stoupenců, kteří se rozprchli do všech koutů světa. Byla nastolena nová éra.

Tolik zkoušené Bradavice skončily po závěrečné bitvě naprosto poničené a nad jejich osudem visel dlouhou dobu zlověstně vyhlížející otazník. V řadách stoupenců dobra se však znovu nacházejí tací, kteří hodlají pokračovat v myšlence výchovy kouzelnických talentů, a stejně tak nechtějí, aby Potterova smrt přišla nazmar. Do ředitelského křesla se usadil někdejší trestanec Sirius Black, jehož jméno bylo ve smrtijedských událostech očištěno. Pobertovou pravou rukou se uvoluje býti někdejší ředitelka Charlotte Floyd, která v minulosti za osud Bradavic několikrát málem položila život. Na druhém zástupcovském křesle nesmí chybět tábornický oblíbenec Aiden Lewis, jenž zaujímá pozici stálice rovněž jako výše zmíněná zástupkyně - kdo jiný ostatně zná školu a studenty lépe, než bývalí profesoři? Vzhledem k nepříznivému vývoji událostí i nyní pokračuje tradice inspektorů dohlížejících na chod školy. Na tolik mužů ostatně jedna ženská ruka nestačí, proto se na školu vrací někdejší studentka Margaret Doherty, vážená dáma s dlouholetou praxí v oboru pro uplatňování kouzelných zákonů. Druhé jméno se ovšem neřadí mezi až tak neznámá - Kevin Floyd vskutku není kdosi s pohopouhým shodným jménem. Mimo to lze kdesi okolo nich zahlédnout i vrchol hlavy Filiuse Flitwicka, nejmenšího z největších programátorů, jak se žene za hromadou poníků, nahánějíc je tak do kabinetu druhého programátora. A Terry Morco, ačkoliv dlouho nebyl vidět, stále zůstává korunován programátorem v důchodu.

Mimoherní komentář: Hra se nachází ve školních letech 1999/2000 - lord Voldemort byl poražen a Bradavice se vzpamatovávají z obrovské bitvy. Spolu s Pánem zla však zemřel i Harry Potter. Některé knižní reálie zůstávají zachované a čitateli tak známé. Další děj se však už nemusí (ale i může) přidržovat děje knih. O tom budete moct rozhodovat i Vy, naši budoucí hráči. Právě ve Vašich rukách budou jak Harryho rozhodnutí, tak osudy ostatních postav a společně s námi tak vytvoříte nový příběh!

Přihlášení