Vedení - Revelio.cz
Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Vedení

Sirius Black

ředitel školy - programátor
Ač se nejprve mohl zdát jako nebezpečnou hrozbou pro kouzelnický svět, pravda se ukázala někde trochu jinde. Po bitvě o Bradavice se ucházel o ředitelský post, kde prokázal veškeré potřebné schopnosti tak, aby se mu dostalo úspěchu.

s.black@revelio.cz

Walker

Aiden Lewis

zástupce ředitele

Všem známý táborník Lewis, který to z táborníka vytáhl až a kolejního Mrzimoru a chvíli na to dokonce až na zástupce ředitele. Uvnitř je to ale ten stejný táborník jako na začátku, i když mu už pát let přibudulo, stále je to ten týpek co má rád pohodu.


A.D.A.🤭#4995

Charlotte Floyd

zástupkyně ředitele
Strávila studentská léta na Ilvermorny a procestovala celý svět. V Bradavicích jste ji mohli potkat jako kolejní Nebelvíru, nebo ředitelku školy. Po pádu Voldemorta se však uvolila post přenechat někdejší ikoně každé novinové titulky.

Yenneferka #7148
Sabriel

Kevin R. Floyd

inspektor
Se dopíše.

Ponožka🧦#2584
Sabriel

Margaret A. Doherty

inspektorka
Se dopíše.

Smithovka #1709
Sabriel

Filius Flitwick

programátor - profesor
Velikost není všechno, o čemž vás na hodinách jistě přesvědčí vzrůstem malý, ale uměním obrovský kouzelník. S hůlkou to umí bravurně, a tak není divu, že z jeho hodin chodí studenti nadšení a někdy i celí.
Sabriel

Terry Morco

programátor
Profesor, který navštěvoval Mrzimor ve svých studijních letech, po dokončení školy se dal na chov poníků. Mimo poníků má rád i děti, škola mu začala chybět a vrátil se jako profesor. Na jeho tváři najdete téměř vždy úsměv.

t.morco@revelio.cz