Vedení - Revelio.cz
Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Vedení

Minerva McGonagall

ředitelka školy
Již docela stařičká, avšak stále dosti energická a svérázná dáma, která se uvolila do školy vrátit po skonu posledního ředitele. Čas od času se po hradě prohání ve své kočičí formě a nejčastěji se vyskytuje v učebně přeměňování.

m.mcgonagall@revelio.cz

Verity Y. Cracknell

zástupkyně ředitelky
Tato přísná profesorka se dostala tento rok na místo zástupkyně paní ředitelky. Nedává toho na sobě moc znát, její původ a jak se dostala na školu je docela záhadou. Teprve čas ukáže, jestli je to jen další ministerský poskok nebo osoba s vlastním mozkem.

v.cracknell@revelio.cz

Charlotte Floyd

zástupkyně ředitelky
Tato rázná dáma sice studovala v Ilvermorny, ale pak si profesorskou praxi odbyla na různých školách a k tomu procestovala svět. Kromě historie a vším, co s tím souvisí, zvládla ukočírovat kolej Smithovců - to je docela výhra, ne?

ch.floyd@revelio.cz
Sabriel

Filius Flitwick

programátor - profesor
Velikost není všechno, o čemž vás na hodinách jistě přesvědčí vzrůstem malý, ale uměním obrovský kouzelník. S hůlkou to umí bravurně, a tak není divu, že z jeho hodin chodí studenti nadšení a někdy i celí.
Sabriel

Terry Morco

programátor
Profesor, který navštěvoval Mrzimor ve svých studijních letech, po dokončení školy se dal na chov poníků. Mimo poníků má rád i děti, škola mu začala chybět a vrátil se jako profesor. Na jeho tváři najdete téměř vždy úsměv.

t.morco@revelio.cz

Přihlášení
Online (19)