Vedení - Revelio.cz
Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Vedení

Qadim Prisco

ředitel školy - programátor
Starý muž, který lpí na dodržování pravidel. Je to samotář, pro kterého kariéra znamená téměř vše. S úsměvem ho uvidíte jen málokdy, doporučuje se ho moc nedráždit. Svou práci často odvádí až nad rámec.

q.prisco@revelio.cz

Charles E. Harris

zástupce ředitele
Válečný veterán, který posléze sloužil jako mudlovský detektiv, a zároveň bystrozor. Po letech ovšem přerušil kontakty s manželkou i dětmi a plně se oddal práci pro ministerstvo. Ačkoliv je to letitý stařík, vitalitu by mu mohli mnozí závidět!

Yenneferka#7148

Helen B. Crowley

zástupkyně ředitele
Osud se s touto šarmantní dámou rozhodně nemazlil, posléze, co jí smrtijedi zabili celou rodinu, rozhodla se vydat na dráhu bystrozorky. Po několika letech, kdy dosáhla své pomsty a úctyhodného věku, zasvětila svůj život ministerstvu.


Aidenová🤭#4995

Ephraim E. Hastings

inspektor
Také válečný veterán, z čehož vyplývá jeho lpění na disciplíně a řádu, který se nebojí ostřeji prosazovat. Nejbližšími přáteli jsou mu Charles Edwin Harris a jeho práce na Odboru pro uplatňování kouzelnických zákonů, které zasvětil život.

Ozzie#9959

Minna M. Borgström

inspektorka
Zcestovalá postarší dáma nemá humoru na rozdávání. Většinu času ji najdete jak sleduje své hodinky, nebo si něco zapisuje do diáře. Nejvhodnější odměnou je pro ni čas strávený v kanceláři na Odboru mezinárodní kouzelnické spolupráce.

Ponožka🧦#2584
Filius

Filius Flitwick

programátor
Velikost není všechno, o čemž vás na hodinách jistě přesvědčí vzrůstem malý, ale uměním obrovský kouzelník. S hůlkou to umí bravurně, a tak není divu, že z jeho hodin chodí studenti nadšení a někdy i celí.
Terry

Terry Morco

programátor - profesor
Profesor, který navštěvoval Mrzimor ve svých studijních letech, po dokončení školy se dal na chov poníků. Mimo poníků má rád i děti, škola mu začala chybět a vrátil se jako profesor. Na jeho tváři najdete téměř vždy úsměv.

t.morco@revelio.cz
Darragh

Darragh Lassayi

programátor - profesor
Poněkud korpulentní a také nejstarší člen vedení nebyl nikdy, i přes svůj pokročilý věk, v důchodu. V kouzelnickém světě je znám především jako odborník na bezpečnostní kouzla, jež prováděl např. i v Kruvalu či Krásnohůlkách.

Darragh Lassayi#4056