Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Vedení

Minerva McGonagall

ředitelka školy
Již docela stařičká, avšak stále dosti energická a svérázná dáma, která se uvolila do školy vrátit po skonu posledního ředitele. Čas od času se po hradě prohání ve své kočičí formě a nejčastěji se vyskytuje v učebně Přeměňování.

m.mcgonagall@revelio.cz

Filius Flitwick

zástupce ředitele
Maličký hubený kouzelník, který se vždycky musí postavit na hromádku knih, aby viděl přes stůl. Právě to živí domněnky, že je napůl skřet a napůl kouzelník. Jeho dobrácká, ale přísná osobnost má oblibu i vážnost mezi studenty celého hradu.

f.flitwick@revelio.cz
Sabriel

Sabriel Lacrux

zástupkyně ředitele
Ne příliš vysoká absolventka Krásnohůlek se vrátila do své rodné země, a následně přijala místo profesorky v Bradavicích. Nejprve si převzala záštitu nad školním časopisem a nyní přijala i nabídku na post inspekorky.

s.lacrux@revelio.cz

Terry Morco

zástupce ředitele/programátor
Profesor, který navštěvoval Mrzimor ve svých studijních letech, po dokončení školy se dal na chov poníků. Mimo poníků má rád i děti, škola mu začala chybět a vrátil se jako profesor. Na jeho tváři najdete téměř vždy úsměv.

t.morco@revelio.cz
Linnea

Linnea Linderoth

inspektorka

Profesorka, která za svých školních let byla členkou havraspárské koleje. Ihned po ukončení studia se dala na cestování a cestovala, dokud nenašla kariéru i zalíbení ve vzdělávání mladých kouzelníků v bradavické škole čar a kouzel.


l.linderoth@revelio.cz

Lucian Carter

inspektor

Bývaly člen Zmijozelské koleje, která pro něj ovšem domovem nikdy nebyla. Po letech studia a oxidování na ministerstvu byl vyslán učit a následně zvolen inspektorem. Jeho krédo je, kdo se směje poslední, ten dostane koláček.


l.carter@revelio.cz

Přihlášení

Online (5)

Stuart Adams
Profesor
Zaměstnanec
Samantha Known
Studentka Havraspáru
<-Velmistr čokožabek->
Havraspár
Sarah Allen
Studentka Havraspáru
Havraspár
Aaron Walker
Student Mrzimoru
<-Velmistr čokožabek->
Mrzimor
Lucy Lurefoxová
Studentka Nebelvíru
<-Velmistr čokožabek->
Nebelvír