Vedení - Revelio.cz
Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Vedení

Sirius Black

ředitel školy - programátor
Ač se nejprve mohl zdát jako nebezpečnou hrozbou pro kouzelnický svět, pravda se ukázala někde trochu jinde. Po bitvě o Bradavice se ucházel o ředitelský post, kde prokázal veškeré potřebné schopnosti tak, aby se mu dostalo úspěchu.

s.black@revelio.cz

Walker

Aiden Lewis

zástupce ředitele

Všem známý táborník Lewis, který to z táborníka vytáhl až a kolejního Mrzimoru a chvíli na to dokonce až na zástupce ředitele. Uvnitř je to ale ten stejný táborník jako na začátku, i když mu už pát let přibudulo, stále je to ten týpek co má rád pohodu.


Aidenová🤭#4995

Charlotte Floyd

zástupkyně ředitele
Strávila studentská léta na Ilvermorny a procestovala celý svět. V Bradavicích jste ji mohli potkat jako kolejní Nebelvíru, nebo ředitelku školy. Po pádu Voldemorta se však uvolila post přenechat někdejší ikoně každé novinové titulky.

Yenneferka #7148
Kevin

Kevin R. Floyd

inspektor
Studiu sám moc nedal, raději se potuloval po světě a objevoval všemožné zámořské kultury. Do Bradavic se vrátil na prosbu své mladší sestry a bez většího přemlouvání se jakožto ne moc velký šprýmař a vtipálek usadil na pozici inspektora.

Ponožka🧦#2584
Margaret

Margaret A. Doherty

inspektorka
Po dlouholeté praxi v odboru pro uplatňování kouzelnických zákonů se rozhodla přesunout zpátky do Školy čar a kouzel v Bradavicích - přesně tam, kde kdysi sama studovala. Splnila si tak své tajné přání se do Bradavic jednou vrátit.

Smithovka #1709
Filius

Filius Flitwick

programátor
Velikost není všechno, o čemž vás na hodinách jistě přesvědčí vzrůstem malý, ale uměním obrovský kouzelník. S hůlkou to umí bravurně, a tak není divu, že z jeho hodin chodí studenti nadšení a někdy i celí.
Terry

Terry Morco

programátor - profesor
Profesor, který navštěvoval Mrzimor ve svých studijních letech, po dokončení školy se dal na chov poníků. Mimo poníků má rád i děti, škola mu začala chybět a vrátil se jako profesor. Na jeho tváři najdete téměř vždy úsměv.

t.morco@revelio.cz
Darragh

Darragh Lassayi

programátor - profesor
Poněkud korpulentní a také nejstarší člen vedení nebyl nikdy, i přes svůj pokročilý věk, v důchodu. V kouzelnickém světě je znám především jako odborník na bezpečnostní kouzla, jež prováděl např. i v Kruvalu či Krásnohůlkách.

Darragh Lassayi#4056

Přihlášení