Vedení - Revelio.cz
Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Vedení

Qadim Prisco

ředitel školy - programátor
Starý muž, který lpí na dodržování pravidel. Je to samotář, pro kterého kariéra znamená téměř vše. S úsměvem ho uvidíte jen málokdy, doporučuje se ho moc nedráždit. Svou práci často odvádí až nad rámec.

q.prisco@revelio.cz

Charles E. Harris

zástupce ředitele
Válečný veterán, který posléze sloužil jako mudlovský detektiv, a zároveň bystrozor. Po letech ovšem přerušil kontakty s manželkou i dětmi a plně se oddal práci pro ministerstvo. Ačkoliv je to letitý stařík, vitalitu by mu mohli mnozí závidět!

Yenneferka#7148

Helen B. Crowley

zástupkyně ředitele
Osud se s touto šarmantní dámou rozhodně nemazlil, posléze, co jí smrtijedi zabili celou rodinu, rozhodla se vydat na dráhu bystrozorky. Po několika letech, kdy dosáhla své pomsty a úctyhodného věku, zasvětila svůj život ministerstvu.


Aidenová🤭#4995

Ephraim E. Hastings

inspektor
Také válečný veterán, z čehož vyplývá jeho lpění na disciplíně a řádu, který se nebojí ostřeji prosazovat. Nejbližšími přáteli jsou mu Charles Edwin Harris a jeho práce na Odboru pro uplatňování kouzelnických zákonů, které zasvětil život.

Ozzie#9959

Earl Stern

inspektor

Šternovka#1911
Filius

Filius Flitwick

programátor
Velikost není všechno, o čemž vás na hodinách jistě přesvědčí vzrůstem malý, ale uměním obrovský kouzelník. S hůlkou to umí bravurně, a tak není divu, že z jeho hodin chodí studenti nadšení a někdy i celí.
Terry

Terry Morco

programátor - profesor
Profesor, který navštěvoval Mrzimor ve svých studijních letech, po dokončení školy se dal na chov poníků. Mimo poníků má rád i děti, škola mu začala chybět a vrátil se jako profesor. Na jeho tváři najdete téměř vždy úsměv.

t.morco@revelio.cz
Darragh

Darragh Lassayi

programátor - profesor
Poněkud korpulentní a také nejstarší člen vedení nebyl nikdy, i přes svůj pokročilý věk, v důchodu. V kouzelnickém světě je znám především jako odborník na bezpečnostní kouzla, jež prováděl např. i v Kruvalu či Krásnohůlkách.

Darragh Lassayi#4056

Přihlášení