Vedení - Revelio.cz
Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Vedení

Brett W. Sanders

ředitel školy - programátor
Zpočátku naprosto nevinný, možná trochu bláznivý profesor a kolejní ředitel Zmijozelu, který má nejlepší léta za sebou. Ovšem při vzestupu pána zla otočil o „sto šest“ a přidal se k temné straně. Možná právě to zapříčinilo jeho post ředitele.

b.sanders@revelio.cz

Manson

Adam Manson

zástupce ředite

Od malička plný ctižádosti a chtíče. Díky své ženě se dostal tam kam chtěl a cestu dál si prošlapal sám. Návrat pána zla byl pro něj prvořadý a po jeho vůli skáče, jak píská. Nahlas to nepřizná, ale raději by seděl na Brettově místě.


a.manson@revelio.cz
Walker

Darion Walker

zástupce ředitele

Možná to taky jednou dopíše, je to lenoch.


--

Lilith Manson

zástupkyně ředitele
Protekční princezna, která vždycky dostala to, co zrovna chtěla. Hezká tvářička, kterou brzo všechno omrzí. Středobod vesmíru a v neposlední řadě první žena Adamova, had, který podal Evě jablko a nevěsta démonů. Střezte svoji duši!

Yenneferka #7148
Sabriel

Aaron S. Norrington

programátor - profesor
Za svých studijních let Havraspárčan, který se rozhodl vrátit na školu jako profesor poté, co ho již omrzelo neustálé střídání povolání. Má špatnou paměť na jména, a tak když vás osloví třikrát za sebou špatným jménem, nic si z toho nedělejte.„Není důležité to, co můžeme udělat, ale to, co musíme udělat.“

a.norrington@revelio.cz
Sabriel

Filius Flitwick

programátor - profesor
Velikost není všechno, o čemž vás na hodinách jistě přesvědčí vzrůstem malý, ale uměním obrovský kouzelník. S hůlkou to umí bravurně, a tak není divu, že z jeho hodin chodí studenti nadšení a někdy i celí.
Sabriel

Terry Morco

programátor
Profesor, který navštěvoval Mrzimor ve svých studijních letech, po dokončení školy se dal na chov poníků. Mimo poníků má rád i děti, škola mu začala chybět a vrátil se jako profesor. Na jeho tváři najdete téměř vždy úsměv.

t.morco@revelio.cz