Pokyny k registraci - Revelio.cz
Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Pokyny k registraci

Vážení a milí budoucí hráči,

nastal ten velký den, kdy se otvírá registrace na našem milém projektu Revelio.cz. Dneškem počínaje, máte jedinečnou možnost založit si v naší hře vlastní studentskou postavu, která se bude v následujících letech protloukat jednotlivými ročníky v Bradavické škole čar a kouzel. Budeme rádi, když se připojíte do naší hráčské komunity a stanete se tak součástí života našich postav, no i nás, hráčů samotných. S vaší dovolením vás obeznámíme se skutečnostmi, které vám možná pomůžou při registraci:


 • Při výběru jména postavy, dbejte prosím na to, že máme právo mít výhrady vůči jménům urážlivého, či jinak nevhodného charakteru, které mohou být následně smazány, nebo upraveny podle našeho uvážení. Nemáme žádné omezení týkající se Vašeho jména, ale na oplátku očekáváme, že se nás nebudete snažit šokovat azbukou a podobně. Taktéž doufáme, že budete mít dostatek uvážení a nebudete se pojmenovávat po "slavných" postavách z knih. Takže prosíme, žádný Potter, Malfoy, a podobně.

 • Součástí registrace je u nás i test, na základě kterého vás později zařadíme do koleje. Dejte si prosím záležet na jeho vyplnění - výrazně tak ovlivníte budoucnost své postavy. Nezapomeňte taktéž odpovědět na každou otázku.

 • Bylo by dobré, kdybyste si před posláním registrace dobře nastudovali RPG pravidla a školní řád. Vědomosti v nich ukryté budete jistě následně potřebovat ve hře.

 • Vaše heslo musí obsahovat minimálně 6 znaků. Jako projekt, vás můžeme ubezpečit, že k Vámi zadanému heslu nemáme přístup ani my sami a vidíme ho jen jako dlouhou šifru. Na našem projektu se tak nemusíte bát, že vámi zadané heslo bude zneužito na postranní úmysly. Pokud heslo zapomenete, jedinou cestou jak ho znovu získat, je zažádat si o něj v příslušné kolonce pod přihlašováním - Zapomenuté heslo?


 • A nyní, po tom co jste si přetrpěli alespoň pár pokynů před registrací, můžeme přejít k tomu, proč jste k nám vlastně zavítali. Je čas, aby jste vstoupili do našeho novovzniklého, přesto starobylého kouzelnického světa. Těšíme se na vás!

  Online (10)

  Clarie Lynwood
  Absolventka
  Zvířecí pomocník
  Dospělák
  Ella Firewalker
  Prefektka Havraspáru
  <-Člen redakce Sonorus->
  Havraspár
  Cassey Morton
  Studentka Havraspáru
  Havraspár
  Ezrael Thalius
  Student Mrzimoru
  <-Velmistr čokožabek->
  Mrzimor
  Rosé Park
  Studentka Mrzimoru
  <-Velmistr čokožabek->
  Mrzimor
  Xavi Moon
  Student Mrzimoru
  <-ϟ Člen Ƥẞ týmu ϟ->
  Mrzimor
  Emily White
  Studentka Nebelvíru
  <-Velmistr čokožabek->
  Nebelvír
  Cassandra Craneclair
  Studentka Zmijozelu
  Zmijozel
  Railly Saviyer
  Studentka Zmijozelu
  Merlinův učeň
  Zmijozel
  Nicola Andre
  Nezařazena
  Předškolák