Pokyny k registraci - Revelio.cz
Co to sakra je?

Co se to tu válí za věci

Pokyny k registraci

Vážení a milí budoucí hráči,

nastal ten velký den, kdy se otvírá registrace na našem milém projektu Revelio.cz. Dneškem počínaje, máte jedinečnou možnost založit si v naší hře vlastní studentskou postavu, která se bude v následujících letech protloukat jednotlivými ročníky v Bradavické škole čar a kouzel. Budeme rádi, když se připojíte do naší hráčské komunity a stanete se tak součástí života našich postav, no i nás, hráčů samotných. S vaší dovolením vás obeznámíme se skutečnostmi, které vám možná pomůžou při registraci:


 • Při výběru jména postavy, dbejte prosím na to, že máme právo mít výhrady vůči jménům urážlivého, či jinak nevhodného charakteru, které mohou být následně smazány, nebo upraveny podle našeho uvážení. Nemáme žádné omezení týkající se Vašeho jména, ale na oplátku očekáváme, že se nás nebudete snažit šokovat azbukou a podobně. Taktéž doufáme, že budete mít dostatek uvážení a nebudete se pojmenovávat po "slavných" postavách z knih. Takže prosíme, žádný Potter, Malfoy, a podobně.

 • Součástí registrace je u nás i test, na základě kterého vás později zařadíme do koleje. Dejte si prosím záležet na jeho vyplnění - výrazně tak ovlivníte budoucnost své postavy. Nezapomeňte taktéž odpovědět na každou otázku.

 • Bylo by dobré, kdybyste si před posláním registrace dobře nastudovali RPG pravidla a školní řád. Vědomosti v nich ukryté budete jistě následně potřebovat ve hře.

 • Vaše heslo musí obsahovat minimálně 6 znaků. Jako projekt, vás můžeme ubezpečit, že k Vámi zadanému heslu nemáme přístup ani my sami a vidíme ho jen jako dlouhou šifru. Na našem projektu se tak nemusíte bát, že vámi zadané heslo bude zneužito na postranní úmysly. Pokud heslo zapomenete, jedinou cestou jak ho znovu získat, je zažádat si o něj v příslušné kolonce pod přihlašováním - Zapomenuté heslo?


 • A nyní, po tom co jste si přetrpěli alespoň pár pokynů před registrací, můžeme přejít k tomu, proč jste k nám vlastně zavítali. Je čas, aby jste vstoupili do našeho novovzniklého, přesto starobylého kouzelnického světa. Těšíme se na vás!

  Online (9)

  Benjamin Tarlow
  Praktikant
  Zvířecí pomocník
  Zaměstnanec
  Drahomíra Balková
  Občanka
  Vrchní závislák
  Dospělák
  Emanuel van Thorne
  Vzpomínka
  Bradavický umělec
  Dospělák
  Sandy Crawford
  Vzpomínka
  Dospělák
  Anne Wright
  Studentka Havraspáru
  Strážce myšlenek
  Havraspár
  Amelia Roberts
  Studentka Mrzimoru
  <-Sněhobijec->
  Mrzimor
  Meredith Robinson
  Studentka Mrzimoru
  <-Velmistr čokožabek->
  Mrzimor
  Tyler Belton
  Student Zmijozelu
  <-Bradavický šampion->
  Zmijozel
  Charlie Mackey
  Nezařazen
  Předškolák